На захисті власності Кам'янчан

Дата: 29.11.2021 11:05

Кам'янець-Подільською окружною прокуратурою підтримано державне обвинувачення в суді та винний поніс покарання пов'язане з позбавленням волі.

Зокрема, в вересні місяці поточного року, особа, вночі, проходячи повз літню терасу одного з кафе міста виявив крісла, які там знаходились. Маючи корисливий мотив, викрав майно, та прилаштував в себе дома для користування. Таким чином вчинив кримінальне правопорушення, передбачене кримінальним кодексом України – крадіжку чужого майна.  продовжуються вживатися заходи представницького характеру з питань   покарання за вчинення крадіжки невідворотне.

За принципової позиції прокуратури, із урахуванням неодноразового притягнення  винного до кримінальної відповідальності, судом визнано винним та призначено покарання у вигляді – 3 місяців арешту.