A A A K K K
для людей із порушенням зору
Китайгородська громада
Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район

16 днів проти насильства

Дата: 29.11.2021 14:10
Кількість переглядів: 170

З 25 листопада 2021 року по 10 грудня 2021 року в Україні відбуватиметься щорічна міжнародна акція "16 днів проти насильства", яка ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім'ї, а також захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

 

     Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони поєднують заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

     Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

5 грудня - Міжнародний день волонтера

6 грудня - річниця з дня "Монреальської різанини", коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що "вони були феміністками"

9 грудня - Міжнародний день боротьби з корупцією

10 грудня - Міжнародний день прав людини

            Основними завданнями акції є:

- привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

- активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;

- проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорстокого поводження з дітьми;

формування свідомості усіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

     Китайгородська територіальна громада приєднається до цієї акції заради об'єднуючої мети - створення соціального простору, вільного від насильства, збільшення у мешканців громади розуміння та обізнаності щодо форм насильства, прав постраждалих осіб.

     До акції долучаться і загальноосвітні школи, шляхом проведення конкурсу дитячих малюнків, виховних годин та годин спілкування з учнями з проблем насильства та торгівлі людьми.

     Службою у справах дітей Китайгородської територіальної громади проводяться профілактичні бесіди та роз`яснювальна робота з метою попередження домашнього насильства в сім`ях, які опинилися у складних життєвих обставинах, сім`ях з дітьми, багатодітних та малозабезпечених сім`ях.

     Звісно, цьогоріч, акція проходитиме з урахуванням пандемії COVID-19, а отже з дотриманням усіх заходів безпеки.

Долучайтеся до акції та будьте здорові!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора