Належне виховання дітей, неналежне виконання батьківських обов’язків й надалі залишається важливим й актуальним

Дата: 29.11.2021 14:15

24.11.2021 року начальником Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади Лісевич Н., в.о. головного спеціаліста Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади  Гаджуком В., спільно із старшим інспектором сектору ювенальної превенції ВП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП  в Хмельницькій області Левицьким О. було проведено профілактичні рейди «Діти вулиці» та здійснене відвідування сімей, які перебувають на обліку, як такі що опинились у складних життєвих обставинах по території Китайгородської територіальної громади.

Фахівцями служб здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання сімей та проведено роз’яснювальну, профілактичну бесіду щодо обов’язків батьків у вихованні та розвитку дітей, щодо негативного впливу спиртного на здоров'я людини, щодо необхідності працевлаштування та відповідальності, яка настає у разі ухилення від виконання батьківських обов’язків.

Додатково: Шановні жителі Китайгородської територіальної громади!  Якщо Вам відомі сім'ї в яких виховуються діти, що опинились у складних життєвих обставинах та потребують допомоги – не будьте байдужими, звертайтесь до Служби у справах дітей Китайгородської територіальної громади з метою захисту прав та інтересів дітей. Допоможемо разом!

Контактний телефон:  (03849) 9-81-18.