Інформаційно-роз’яснювальна робота щодо попередження виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій

Дата: 07.12.2021 14:44

Фото без описуЗ початку року на території Хмельницької області виникло понад 1250 пожеж, на яких загинуло 54 особи, з яких 4 дитини. Найбільший ріст пожеж із загибеллю людей зареєстровані на території Шепетівського та Кам’янець-Подільського районів.

07.12.2021 Службою у справах дітей Китайгородської сільської ради спільно із заступником начальника відділу з ОППР та ЗЦС Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, полковником служби цивільного захисту Іванюком В.В. та  старостами  сіл Китайгородської сільської ради проведено профілактичний рейд територією громади. Відвідано багатодітні сім’ї та сім’ї, де виховуються діти, влаштовані під опіку та піклування, а також діти, які перебувають в складних життєвих обставинах, які проживають у житлових будинках з пічним опаленням.

Заступник начальника відділу з ОППР та ЗЦС Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області, полковник служби цивільного захисту Іванюк В.В. розповів людям, що найчастіше пожежі в житловому секторі виникають внаслідок необережного поводження з пічним опаленням, через несправні побутові прилади та перенавантаження електромережі.

Основною метою заходу було наголосити на необхідності обережного поводження з вогнем. Проведено роз’яснювальні бесіди щодо необхідності дотримання правил протипожежної безпеки, усунення чинників, що можуть спричиняти виникнення небезпечних ситуацій.

Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення пожеж у житловому секторі, Служба у справах дітей Китайгородської сільської ради закликає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Зокрема:

• не паліть у ліжку;
  • слідкуйте за станом та справністю електромережі;
  • у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими обігрівачі, телевізори, праски, тощо;
  • не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;
  • намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності;
  • при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.