ПЛАНОВИЙ ОБ'ЇЗД СІМЕЙ З МЕТОЮ ПЕРЕВІРКИ ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

Дата: 15.12.2021 09:44

ПЛАНОВИЙ ОБ'ЇЗД СІМЕЙ З МЕТОЮ ПЕРЕВІРКИ ПІДГОТОВКИ ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ

15 грудня 2021 року з метою здійснення контролю за готовністю до опалювального сезону багатодітних сімей та сімей, в яких виховуються діти, що перебувають в складних життєвих обставинах, Службою у справах дітей Китайгородської сільської ради проведено обстеження сімей по території громади, про що складені відповідні акти.

Під час обстеження житлово-побутових умов, членам сімей були надані рекомендації з питань правил пожежної безпеки, перевірено готовність до опалювального сезону, наявність зимового одягу  та взуття у дітей, а також проводились профілактичні бесіди з метою збереження життя та здоров'я дітей.

Відповідно до наказу Служби у справах дітей Китайгородської сільської ради від 13.12.2021  № 16/2021-ОД “Про проведення перевірки підготовки до опалювального сезону та профілактичної роботи щодо попередження виникнення пожеж на території Китайгородської сільської ради”, у зв’язку із необхідністю активізації роботи в зимовий період з багатодітними, малозабезпеченими сім’ями, та сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах,  проведено 9 групових бесід з сім’ями на теми: «Підготовка до опалювального сезону», «Відповідальний догляд за дітьми в зимовий період», «Забезпечення належних умов для життєдіяльності дітей», «Інструктаж з протипожежної безпеки в зимовий період», «Безпека дітей під час зимових канікул». Складено списки сімей, які потребують підвищеної уваги в зимовий період, який налічує 33 сім’ї з дітьми. Спільно зі старостами сіл, сектором ювенальної превенції ВП Кам’янець-Подільського РУП ГУНП  в Хмельницькій області та спільно з представником відділу з ОППР та ЗЦС Кам’янець-Подільського районного управління ГУ ДСНС України в Хмельницькій області постійно проводяться відвідування сімей групи ризику.