ЧЕРЕЗ ПОЛЕ У НАШ КРАЙ ПРИХОДИВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Дата: 20.12.2021 09:56

ЧЕРЕЗ ПОЛЕ У НАШ КРАЙ ПРИХОДИВ СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Новорічні свята довгоочікувані для всієї малечі. Дітлахи з нетерпінням чекають на Святого Миколая, мріють про подарунки та вірять у здійснення найзаповітніших мрій.

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей та тих, хто найбільше потребує любові та турботи. Він дарує віру у здійснення мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття, приносить до домівок радість і добрі сподівання.

Особливо під час Новорічних та Різдвяних свят посиленої уваги та піклування потребують дітлахи з малозабезпечених сімей та діти, які перебувають в складних життєвих обставинах. Службою у справах дітей Китайгородської сільської ради вручено солодкі подарунки діткам громади.

Висловлюємо щиру подяку керівнику ПП «МРІЯ-2010» Анатолію Яковенчуку, керівнику ТзОВ «ЕНСЕЛКО АГРО» Олександру Ременяку та депутату Хмельницької обласної ради Ігорю Гаю за щедрість та увагу до дітей, які потребують особливої опіки з боку держави та місцевої громади.

Сподіваємось, що Святий Миколай подарує кожній дитині щасливу родину і безхмарне майбутнє, принесе Господнє благословення, що оберігатиме його протягом усього життя.

Тож давайте разом робити світ добрішим.