Порубка лісу

Дата: 21.02.2022 09:46

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним жителя Свалявського району Закарпатської області фактом незаконної порубки дерев у лісовому масиві на території природно-заповідного фонду  (ч. 3 ст. 246 КК України).

За даними слідства, в взимку  2020 року житель Свалявського району Закарпатської області з метою особистого збагачення, без спеціального дозволу, здійснив самовільну порубку 19 дерев породи «Акація біла» у лісосмузі між селами Рункошів – Грушка Кам’янець-Подільського району,  на території Національного природного парку «Подільські Товтри», чим завдав шкоди довкіллю

Завдяки принциповій позиції прокуратури вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду визнано винним та призначено покарання у вигляді 3 років обмеження волі із іспитовим строком 1 рік, а також зобов’язав відшкодувати шкоду довкіллю, завдану внаслідок його незаконних дій.