Дата: 22.03.2022 14:12

У важкий для нашої країни час жителі сіл Вихватнівці та Ленівка не залишилися осторонь та організували роботу для допомоги нашим захисникам, а саме:виготовлення готової продукції для військових ЗСУ, плетіння маскувальних сіток та виготовлення медичних турнікетів.

За весь період зібрана велика кількість продуктів від небайдужих мешканців сіл Вихватнівці, Ленівка (овочі, фрукти, консервація та інше)

Також завдяки спонсорам ТОВ "АГРОСОЛЮШНС" Завадський В.С., орендар земельних ділянок Сливка А.В., голови Китайгородської сільської ради Безродний Ю.В. та сппільним зусиллям жителів було виготовлено 480 банок тушонки, та велика кількість випічки та інших смаколиків.

Щиро дякуємо усім небайдужим за допомогу та великий вклад для нашої ПЕРЕМОГИ!!!!

Слава Україні!