До 7 років позбавлення волі засудили кам’янчанина, який  спричинив  знайомому тяжкі тілесні ушкодження

Дата: 18.04.2022 15:52

Фото без описуЗа публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури, судом підтверджено вину 41-річного кам’янчанина в умисному спричиненні тяжких тілесних ушкоджень та залишення в небезпеці (ч. 1 ст. 121,  ст.128, ч.1 ст.135 Кримінального кодексу України).

Під час судового розгляду встановлено, що в лютому минулого  року обвинувачений, який до цього 7 разів притягувався до кримінальної відповідальності, в темну пору доби, перебуваючи із потерпілим на залізничних коліях, безпричинно наніс останньому декілька ударів по голові,  спричинивши тяжкі тілесні ушкодження, небезпечні для життя в момент спричинення, після чого  залишив  останнього без допомоги, в небезпечному для життя стані.

Попри те, що підсудний свою провину заперечував, прокурором в суді вину обвинуваченого доведено та вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду останнього засуджено до 7 років позбавлення волі.