Голова Китайгородської ТГ Юрій Безродний на сесії районної ради представляв інтереси громади

Дата: 29.06.2022 08:46

Фото без опису

На 15 позачерговій сесії Кам'янець-Подільської районної ради народними обранцями розглядався проєкт рішення про передачу приміщення Центральної районної аптеки №140 на баланс Китайгородської територіальної громади, попередньо таку пропозицію ухвалили депутати Китайгородської сільської ради.

Юрій Безродний під час розгляду цього питання розповів про передумови та перспективи такого рішення.

Відповідне рішення було ухвалене 28 депутатами Кам'янець-Подільської районної ради.

Голова Китайгородської громади висловлює щиру вдячність депутатам районної ради, які підтримали важливе рішення, а також колегам із Гуківської ТГ, Орининської ТГ, Жванецької ТГ, Слобідсько-Кульчієвецької ТГ, Закупненської ТГ та Староушицької ТГ, які спільно клопотали про підтримку даного рішення.

Юрій Васильович зазначає, що за період децентралізації це перше рішення, яке об'єднало велику кількість громад, що насправді є позитивним сигналом для співпраці у різних сферах у майбутньому, адже війна має нас згуртувати та об'єднати для досягнення єдиної мети – справжньої Соборної та Незалежної України, з найкращими, заможними та вільними громадами.