26 сесія ІІ скликання

Дата: 23.08.2022 11:39

Розпорядження №8 - Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії другого скликання

Проєкт рішення -

Про прийняття у комунальну власність Китайгородської сільської ради

Проєкт рішення -

Про прийняття на баланс Китайгородської сільської ради майна та майнового комплексу комунального підприємства Кам’янець-Подільської районної ради «Надра Кам’янеччини»

Проєкт рішення -

Про передачу майна з балансу Китайгородської сільської ради на баланс комунального підприємства «Надра Кам’янеччини» Китайгородської сільської ради

Проєкт рішення -

Про припинення  ведення особистого селянського господарства гр.Воєвутко У.В.

Проєкт рішення -

Про припинення гр.Красковської Ю.В. права користування земельною ділянкою

Проєкт рішення -

Про внесення змін у рішення шістдесят шостої сесії другого скликання від 24 липня  2020 року  №232 «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії АТ «Хмельницькобленерго»»