ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 14.12.2022 15:15

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Китайгородська сільська рада Кам’янець-Подільського району Хмельницької області проводить громадське обговорення кандидатури старости Калачковецького старостинського округу Китайгородської сільської ради відповідно до Порядку проведення громадського обговорення (громадських слухань) кандидатури старости у Китайгородській сільській раді.

Китайгородський сільський голова вносить на розгляд жителів сіл Калачківці і Субіч на посаду старости Калачковецького старостинського округу Китайгородської сільської ради кандидатуру Яворської Насті Іванівни.

Громадське обговорення кандидатури старости Калачковецького старостинського округу Китайгородської сільської ради проводиться у два етапи:

• І етап (з 15.12.2022 р. по 19.12.2022 р.) – визначення в старостинському окрузі рівня підтримки запропонованої кандидатури старости шляхом письмового опитування;
  • ІІ етап (20.12.2022 р.) – проведення громадського обговорення.

Громадське обговорення яке відбудеться 20.12.2022 року буде проведено за адресою: 32393, вул. Центральна, 3 с. Вихватнівці )приміщення сільської ради). Участь у громадському обговорені можуть взяти участь жителі Калачковецького старостинського округу, які є громадянами України і мають право голосу на виборах.

Відповідальна особа -  Сенгилевич Юрій Миколайович.

Жителям Калачковецького старостинського округу Китайгородської сільської ради для реєстрації та участі в громадському обговоренні при собі мати паспорт громадянина України.