У Вихватновецькій амбулаторії новий завідувач

Дата: 23.02.2023 12:46

👩‍⚕️Біла Яна Сергіївна - сімейний лікар, лікар онколог. У 2016 році закінчила Харківський національний медичний університет. Після інтернатури працювала сімейним лікарем у Харківській області, потім сімейним лікарем і лікарем онкологом у приватній клініці «Унілік» м. Харкова. У зв’язку з подіями в країні переїхала до Кам‘янець-Подільського і з серпня 2022 року займається лікарською діяльністю. На цей час Яна Сергіївна обіймає посаду завідувача амбулаторії с. Вихватнівці.

🩺Жителі Китайгородської ТГ мають можливість укласти декларації з сімейним лікарем та отримувати наступні послуги:
- спостереження за здоров'ям пацієнта та лікування найбільш поширених хвороб, травм, отруєнь, патологічних станів;
- профогляди для семи груп ризику;
- рецепти на ліки, у тому числі за програмою «Доступні ліки»;
- вакцинація за календарем щеплення;
- видача лікарняних й інших довідок.
Також мешканці можуть безкоштовно здати аналізи у вівторок та четвер з 8:00 до 10:00 год. А саме: загальний аналіз крові, сечі, холестерин, цукор.

🗓️ Дні прийму:
Понеділок з 11:00 до 15:00 год.
Вівторок з 8:30 до 13:30 год.
Четвер з 8:30 до 13:30 год.
Контактний телефон: