Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Китайгородської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Китайгородської сільської ради на 2024 рік»

Дата: 24.04.2023 09:52

про оприлюднення проєкту регуляторного акту

1.Зміст проєкту:

Проєкт рішення  Китайгородської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Китайгородської сільської ради на 2024 рік» розроблений відповідно до Податкового кодексу України з метою наповнення бюджету територіальної громади для виконання заходів розвитку  території Китайгородської сільської ради.

2. Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

2.1. Фінансовий відділ Китайгородської сільської ради, адреса: 32393, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Вихватнівці, вул.Центральна, буд. 3.

Телефон: +38 (067) 2535507.

2.2. Електронна адреса: E-mail: finviddilkit@ukr.net

3.Спосіб оприлюднення регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу:

Проєкт регуляторного акту з відповідним аналізом регуляторного впливу буде оприлюднено 24 квітня 2023 року на офіційному вебсайті Китайгородської сільської ради: https://kitaygorodska-gromada.gov.ua/

4. Спосіб надання зауважень та пропозицій:

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання та громадян приймаються письмово з 8-00 години 25 квітня 2023 року до 17-00 години 24 травня 2023 року,  на поштову адресу фінансового відділу сільської ради: 32393, Хмельницька область, Кам’янець-Подільський район, с. Вихватнівці, вул.Центральна, буд. 3, на електронну адресу фінансового відділу сільської ради: finviddilkit@ukr.net.

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ проєкту рішення Китайгородської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Китайгородської сільської ради на 2024 рік»

Проєкт рішення - Про встановлення місцевих податків і зборів на території Китайгородської  сільської ради на 2024 рік