ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 12.05.2023 11:00

ОГОЛОШЕННЯ!

Фото без описуЗ метою впорядкування та належної організації діяльності у сфері поводження з побутовими відходами на території Китайгородської сільської ради оголошується конкурс із визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Китайгородської сільської ради.

Інформація про організатора конкурсу: Виконавчий комітет Китайгородської сільської ради

Місцезнаходження: 32393, село Вихватнівці, вулиця Центральна, 3

Посадова особа організатора конкурсу, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками:

Сенгилевич Юрій Миколайович  – начальник загального відділу, тел. 0978956758;

Кваліфікаційні вимоги до учасників: Рішення про проведення конкурсу приймається сільським головою. Конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення (збирання, перевезення) побутових відходів на території Китайгородської сільської територіальної громади  проводиться організатором конкурсу в міру необхідності, про що оголошується в засобах масової інформації не пізніше ніж за місяць до його початку. Для проведення конкурсу організатор готує конкурсну документацію, яка повинна містити таку інформацію:

• найменування, місцезнаходження організатора конкурсу;
  • перелік послуг;
  • підстава для проведення конкурсу;
  • контактні телефони осіб, уповноважених здійснювати зв’язок з учасниками конкурсу;
  • кінцевий строк подання конкурсних пропозицій.

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу, зокрема щодо наявності:

• конкурсна форма «ПРОПОЗИЦІЯ» (форма, яка подається учасником на фірмовому бланку), (згідно додатку №1);
  • заява про участь у конкурсі (згідно додатку №2);
  • завірена копія Статуту;
  • наявність в учасника достатньої матеріально-технічної бази;
  • економічно обґрунтована вартість надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • достатня кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • копія свідоцтва про державну реєстрацію (для юридичних осіб та суб’єктів підприємницької діяльності).

Усі документи (за винятком оригіналів), виданих іншими установами, повинні бути засвідчені відповідно до вимог чинного законодавства.

У разі необхідності організатор конкурсу має право запросити від будь-якого учасника повторне підтвердження відповідності його кваліфікаційним вимогам чи звернутися за підтвердженням такої інформації до державних органів або відповідних експертних установ, організацій.

У разі відмови учасника надати таке підтвердження чи одержання достовірної інформації щодо його невідповідності кваліфікаційним вимогам, встановленим в цій конкурсній документації або факту надання у конкурсній пропозиції будь-якої недостовірної інформації організатор конкурсу відхиляє конкурсну пропозицію цього Учасника і визначає переможця конкурсу серед тих Учасників, які залишились.

Рішення про проведення конкурсу приймається сільським головою, рішенням виконавчого комітету Китайгородської сільської ради створюється Конкурсна комісія (далі-Комісія).

Передбачені конкурсною документацією умови проведення конкурсу обов’язкові для конкурсної комісії та його учасників.

Конкурсна комісія опубліковує в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу.

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – 3 календарних дні до початку проведення конкурсу.

Конкурсна документація подається особисто або надсилається поштою організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки про участь в конкурсі.

Організатор конкурсу має право не пізніше ніж за 3 календарні дні до закінчення строку подання конкурсних пропозицій внести зміни до конкурсної документації, про що повідомляє протягом 3 робочих днів усіх учасників конкурсу, яким надана конкурсна документація.

У разі несвоєчасного внесення змін до конкурсної документації або надання роз’яснень щодо її змісту організатор конкурсу повинен продовжити строк подання конкурсних пропозицій не менш ніж на 7 календарні дні.

Місце подання конкурсних пропозицій: 32393, село Вихватнівці, вулиця Центральна, 3

Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: Дата: 13.06.2023, Час: до 15:00.