Щодо проведення пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

Дата: 19.09.2023 09:51

У Хмельницькій області орієнтовно з 18.09.2023 року роФото без описузпочинається проведення планової пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин (лисиць, вовків, єнотовидних собак) проти сказу.

Під час кампанії буде оброблена площа у кількості 105.3 км2. Заплановано розповсюдити 2623 доз приманок.

Розповсюдження вакцини проводитиметься шляхом ручного розкладання принад з вакциною за межами населених пунктів на узліссях, узбіччі доріг, біля річок, сільськогосподарських угіддь.

При цьому будуть застосовуватись спеціальні принади із антирабічною вакциною для диких м'ясоїдних, які безпечні для людей та інших тварин.

Приманка має вигляд невеликих брикетів розміром із сірникову коробку із запахом м'ясокісткового борошна. Усередині – желеподібна капсула з вакциною проти сказу.

Звертаємось до мешканців Китайгородської громади з проханням та порозумінням віднестись до заходів з вакцинації диких м'ясоїдних тварин, при виявленні принад не руйнувати їх, не брати в руки, а залишати привабливими для тварин.