ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

Дата: 13.10.2023 11:11

ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності органу місцевого самоврядування, врахування громадської думки під час прийняття важливих рішень для громади, було проведено громадське обговорення щодо співробітництва територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства.

Громадські обговорення були організовані робочою групою та пройшли у період з 29.09. по 13.10.2023року (включно). Відповідне інформаційне повідомлення оприлюднено на офіційному веб-сайті Китайгородської сільської ради.

В ході обговорення було наголошено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та Законами України (ст.19 Конституції України).

За час проведення громадського обговорення не надійшло жодної пропозиції чи зауваження щодо співробітництва територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства

Робочою групою рекомендовано розглянути можливість співробітництва територіальних громад у формі утворення спільного комунального підприємства.

Відповідно до постанови КМУ від 03.11.2010р. № 996 «Про  забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» процедура громадського обговорення витримана організатором  у повному обсязі.