До 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено грабіжника з Кам’янеччини

Дата: 02.01.2024 14:49

До 7 років 6 місяців позбавлення волі засуджено грабіжника з Кам’янеччини

Фото без описуЗа публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 22-річного чоловіка в грабежі в умовах воєнного стану та викраденні офіційного документа (ч. 4 ст. 186, ч. 1 ст. 357 КК України).

Його засуджено до 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Зловмисник з різницею у два дні пограбував двох кам’янчанок, а одній з них завдав тілесних ушкоджень.

Обвинувачений помітив на дитячому майданчику в Камʼянці-Подільському місцеву мешканку, біля якої на лавці стояла її сумка. Не довго думаючи, він схопив сумку, в якій були гроші і банківська картка та побіг геть.

Через декілька днів пограбував ще одну жінку. Чоловік підбіг до неї, кинув на землю та вирвав з рук сумку, в якій були гроші, паспорт та пенсійне посвідчення. Після скоєного одразу втік з награбованим, а потерпіла внаслідок інциденту отримала тілесні ушкодження.

Правоохоронці встановили та затримали злочинця. Як виявилось, затриманий вже неодноразово судимий за майнові злочини та побиття.

До вироку суду засуджений перебував під вартою.

Вкрав золото та гроші в старенької орендодавиці - засуджено жителя Миколаївщини

За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 27-річного жителя Миколаївщини в крадіжці в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).

Його засуджено до 5 років позбавлення волі.

Чоловіка із кримінальним минулим правоохоронці затримали в червні цього року.

Жертвою злодія стала 76-річна кам’янчанка. «Гастролер» орендував кімнату в будинку пенсіонерки. Всього через декілька днів проживання з потерпілою зловмисник обікрав її та втік. Поки жінка спала, злодій поцупив з будинку гроші та ювелірні прикраси, завдавши збитків на суму майже 105 тисяч гривень.

Вирок суду не набрав законної сили та може бути оскаржений в апеляційному порядку.