Прокуратура інформує

Дата: 19.01.2024 14:24

Прокуратура інформує

Фото без описуЗа процесуального керівництва Кам’янець-Подільської окружної прокуратури  Кам’янець-Подільським районним управлінням поліції завершено досудове розслідування та спрямовано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні щодо одного з мешканців  м. Хмельницького, який порушивши правила дорожнього руху, намагався  підкупити поліцейських.

Зокрема, на Дунаєвеччині  працівниками поліції було зупинено автомобіль Мерседес, водій якого порушив правила дорожнього руху.  Під час спілкування поліцейські помітили у чоловіка ознаки сп’яніння, а   Драгер показав результат 2,6 проміле, що в 13 разів перевищує допустиму норму.

З метою уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за   керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, порушник намагався «домовитися» з правоохоронцями, залишивши в службовому автомобілі грошові кошти, цим самим, окрім  адміністративного правопорушення, вчинив  кримінальний злочин -  пропозицію  та надання неправомірної вигоди службовій особі.

Тепер, крім відповідальності за «п’яне» водіння, порушник буде нести відповідальність ще й за ст.369 Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у виді штрафу в розмірі до 68 тис. грн., або обмеження чи позбавлення волі на строк від  двох до чотирьох років.