До уваги суб’єктів господарювання та споживачів: поновлено перевірки у сфері державного ринкового нагляду!!!

Дата: 11.04.2024 13:49

Однією із підстав здійснення позапланових перевірок є звернення споживачів відповідної продукції, а також органів виконавчої влади, правоохоронних органів, громадських організацій та об’єднань до органу ринкового нагляду з інформацією про розповсюдження продукції, що завдала шкоди суспільним інтересам чи має недоліки, що можуть завдати такої шкоди, і відсутня інформація, за якою виробника такої продукції може бути ідентифіковано, але міститься інформація, за якою може бути встановлено розповсюджувача, у якого було придбано (виявлено) таку продукцію.

У разі порушення ваших прав споживача щодо відповідного виду продукції ви маєте право звернутися до Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області.

Звернення, оформлені у відповідності до Закону України «Про звернення громадян», можна направити до Головного управління  одним із наступних способів:

- написати листа на електрону адресу: ods_okc@km.dsns.gov.ua;

- в паперовому вигляді на поштову адресу: 29000, м. Хмельницький, вул. Героїв Чорнобиля 1/2.

Для отримання консультації звертайтеся до управління запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління ДСНС України у Хмельницькій області, за номером телефона: (0382) 617-396