23 Березня, 2022 р., 15:11
      24 лютого 2022 року Україна зазнала чергового акту збройної агресії з боку Російської Федерації. Відбулося широкомасштабне вторгнення в Україну збройних сил Росії, що триває і досі.
22 Березня, 2022 р., 14:12
         У важкий для нашої країни час жителі сіл Вихватнівці та Ленівка не залишилися осторонь та організували роботу для допомоги нашим захисникам, а саме:виготовлення готової продукції для військових ЗСУ, плетіння маскувальних сіток та виготовлення медичних турнікетів.
20 Березня, 2022 р., 12:07
Головне управління ДПС у Хмельницькій області повідомляє, що отримати роз’яснення з питань оподаткування діяльності бізнесу у період воєнного стану можна за контактним телефоном «гарячої лінії» Інформаційно-довідкового департаменту ДПС – 0800-501-007.
14 Березня, 2022 р., 10:48
Президент Володимир Зеленський підписав Указ № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні». Народні депутати затвердили цей документ. Згідно з указом, воєнний стан запроваджено з 5:30 24 лютого 2022 року строком на 30 діб. Таке рішення ухвалено у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України.