29 Листопада, 2021 р., 11:02
       Насильство відносно дитини  це не сімейна справа, не спосіб виховання, не специфічний вияв любові. Це злочин, про нього треба заявляти, бо може бути запізно.
25 Листопада, 2021 р., 12:11
     Право на звернення до ДМС із заявою про визнання особою без громадянства мають особи, які не можуть отримати паспортний документ у зв’язку з тим, що не розглядаються як громадяни будь-якою державою, незважаючи на законність чи незаконність їх перебування на території України.
25 Листопада, 2021 р., 11:37
        Відомості, що містяться у добровільних деклараціях є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню  Кам’янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС у Хмельницькій області, що відповідно до п. 17 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України  відомості, що містяться у відповідних одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, подані згідно з цим підрозділом, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.
25 Листопада, 2021 р., 11:37
12 Листопада, 2021 р., 11:41
                     ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ В ДИТЯЧОМУ СЕРЕДОВИЩІ
12 Листопада, 2021 р., 11:40
ПРОКУРАТУРА ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ДІТЕЙ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ ЗЕМЕЛЬ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
12 Листопада, 2021 р., 11:39
ЗА СПРИЯННЯ ПРОКУРАТУРИ ПРАВА ДІТЕЙ ПОНОВЛЕНО.
11 Листопада, 2021 р., 10:48
53% українців володіють цифровою грамотністю нижче базового рівня. Тому Міністерство цифрової трансформації України оголошує місяць цифрової грамотності — масштабну інформаційну кампанію, яка надихне українців на навчання цифрових навичок.
10 Листопада, 2021 р., 15:19
Зручно та безпечно: сім із десяти клієнтів «Хмельницькгаз Збуту» обирають онлайн послуги
10 Листопада, 2021 р., 11:44
      За процесуального керівництва Кам'янець-Подільської окружної прокуратури до суду передано обвинувальний акт стосовно листоноші одного з відділень зв'язку Кам'янець-Подільського району, яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 191, ч. 3 ст. 191, ч. 2 ст. 358, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 358 КК України.