29 Вересня, 2021 р., 12:53
Окружною прокуратурою забезпечено збереження пам’ятки культурної спадщини на Чемеровеччині
21 Вересня, 2021 р., 13:32
За втручання прокуратури повернуто у комунальну власність територіальної громади землю сільськогосподарського призначення
17 Вересня, 2021 р., 09:03
На захисті інтересів дітей
15 Вересня, 2021 р., 16:37
Відбувся сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Одноразове (спеціальне) добровільне декларування»; «Порядок і терміни реєстрації програмних РРО»; «Подання  звітності в електронному вигляді».
15 Вересня, 2021 р., 13:02
Міністерство соціальної політики за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) розпочинає розробку єдиної Національної стратегії у сфері забезпечення прав дітей. Стратегія стане орієнтиром для всіх органів влади на національному та місцевому рівні та допоможе реалізувати міжнародні зобов’язання України щодо захисту прав дітей. Про це повідомила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна.