15 Квітня, 2021 р., 10:59
ОСНОВНІ МОМЕНТИ ОТРИМАННЯ  ІНФОРМАЦІЇ  ПО ЛІЦЕНЗУВАННЮ
13 Квітня, 2021 р., 13:47
За втручання Кам’янець-Подільської окружної прокуратури збільшено щорічний розмір орендної плати, яка надходитиме до бюджету Оринінськоїї сільської ради
12 Квітня, 2021 р., 10:49
Вчинення крадіжки особою, яка перебувала у стані алкогольного сп’яніння.
08 Квітня, 2021 р., 09:45
Задоволено 3 позови місцевої прокуратури, в результаті чого в державну власність буде повернуто 3 земельні ділянки загальною площею 6 га на суму 432 000 грн.
08 Квітня, 2021 р., 09:43
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура попереджає, що порушення правил дорожнього руху тягне за собою також і
06 Квітня, 2021 р., 14:50
ЗВЕРТАЄМО УВАГУ!
06 Квітня, 2021 р., 14:48
Про електронні формати для єдиної звітності з ПДФО, військового збору та єдиного внеску Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області доводить до відома платників, що в Реєстрі електронних документів на офіційному вебпорталі ДПС України за посиланням https://tax.gov.ua/data/material/000/103/154157/Forms_deklar.htm представлені електронні формати документів для подання єдиної звітності з податку на доходи фізичних осіб (ПДФО), військового збору та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
06 Квітня, 2021 р., 14:47
Подання уточнюючої податкової декларації про майновий стан і доходи за допомогою Електронного кабінету У разі необхідності виправлення виявлених помилок, що містяться у раніше поданій податковій декларації про майновий стан і доходи у майбутніх податкових періодах платник податку може надіслати до контролюючого органу уточнюючу податкову декларацію (з урахуванням строків давності, визначених Податковим кодексом України) за формою чинною на час подання уточнюючої декларації.
06 Квітня, 2021 р., 14:45
Порядок застосування ПРРО в режимі офлайн Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області інформує, що Законом України від 06.07.1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» (далі – Закон № 265/95-ВР) передбачено можливість роботи програмних РРО (далі – ПРРО) в режимі офлайн у випадку відсутності зв’язку ПРРО з фіскальним сервером ДПС.