12 Березня, 2021 р., 13:18
Вимоги безпеки та охорони праці при підготовці та виконанні весняно-польових робіт
12 Березня, 2021 р., 13:12
Обмеження щодо права на списання штрафних (фінансових санкцій) та пені для деяких категорій платників      Кам’янець-Подільська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області нагадує, що Законом України від 04 грудня 2020 року № 1072-ІX «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо соціальної підтримки платників податків на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Закон № 1072), зокрема, підрозділ 10 розділу ХХ Податкового кодексу України (далі – ПКУ) доповнено новим п. 23.
10 Березня, 2021 р., 15:22
Позов Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури про стягнення до бюджету коштів за проїзд великоваговим транспортним засобом задоволено судом      Господарським судом Хмельницької області задоволено позов місцевої прокуратури, заявлений в інтересах держави в особі Державної служби України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) до приватного підприємства про стягнення 7 тис. грн. за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом.
04 Березня, 2021 р., 13:15
Оплата лікарняних за період відсторонення від роботи не здійснюється
03 Березня, 2021 р., 15:06
За втручання Кам’янець-Подільської місцевої прокуратури у державну власність повернуто земельну ділянку в межах прибережної захисної смуги Дністровського водосховища