06 Січня, 2021 р., 12:24
Задоволено 9 позовів місцевої прокуратури, в результаті чого в державну власність буде повернуто 9 земельних ділянок загальною площею 18 га на суму 1080 000 грн.
30 Грудня, 2020 р., 15:30
У разі самоізоляції або хвороби на COVID-19 ФССУ оплачує лікарняні, видані за спрощеною процедурою
30 Грудня, 2020 р., 09:35
     Вироком Кам’янець-Подільського міськрайонного суду до  6 місяців відбування покарання у вигляді арешту засуджено жителя Кам’янеччини, який зухвало, перебуваючи без законних підстав та дозволу на подвір’ї домогосподарства одного з сіл району, спричинив тілесні ушкодження власнику, який являється особою похилого віку, що по ступеню тяжкості відносяться до легких тілесних ушкоджень з короткочасним розладом здоров’я.
24 Грудня, 2020 р., 14:22
Судом задоволено позов місцевої прокуратури про стягнення плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування великоваговим транспортним засобом на суму  50 тис. грн.
24 Грудня, 2020 р., 09:58
За позовом місцевої прокуратури забудовник м. Кам’янця-Подільського сплатить до бюджету 600 тис. грн.
11 Грудня, 2020 р., 13:27
     Кабінет Міністрів України розширив дію порядку здійснення державних страхових виплат у разі інвалідності або смерті медичних працівників через професійну хворобу COVID-19 на студентів-медиків V і VI курсів, залучених до боротьби із коронавірусом SARS-CoV-2 державними і комунальними закладами охорони здоров’я.
11 Грудня, 2020 р., 13:25
     За принципової позиції прокуратури підозрюваним у крадіжці більше 700 тис грн обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі майже 1,3 млн грн.
03 Грудня, 2020 р., 11:01
     Генеральна асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем людей з  інвалідністю з метою звернення більшої уваги на потребу їх інтеграції у суспільство. Завдання Всесвітньої програми дій, до якої долучилася й Україна, полягає у проведенні ефективних заходів для запобігання інвалідності та відновлення працездатності постраждалих.
01 Грудня, 2020 р., 13:01
     З 01 грудня 2020 року в Україні планово збільшився розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб – з 2 197 гривень до 2 270 гривень.