24 Березня, 2023 р., 15:02
   ПРОКУРОР НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ
17 Березня, 2023 р., 11:29
Не виконав рішення суду – отримав вирок
15 Березня, 2023 р., 10:48
За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 27.02.2020 року у кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило потерпілому тяжке тілесне ушкодження (ч. 2 ст. 286 КК України).
15 Березня, 2023 р., 10:27
За результатами розгляду позову прокуратури землі вартістю 22 млн. грн. підлягають поверненню державному підприємству За результатами розгляду позову Кам’янець-Подільської окружної прокуратури Господарським судом Хмельницької області визнано недійсним договір про виконання сільськогосподарських робіт, на підставі якого фермерське господарство використовувало 100,1 га землі державної власності вартістю понад 22 млн. грн.
14 Березня, 2023 р., 11:41
Як проводити розрахункову операцію у разі продажу товарів з доставкою товарів через служби доставки
13 Березня, 2023 р., 10:40
Будучи неодноразово судимим, на досягнутому не зупинився обікравши своїх родичів та сусідів.
13 Березня, 2023 р., 10:40
У прокуратурі проведено нараду щодо особливостей здійснення процесуального керівництва та досудового розслідування кримінальних проваджень у сфері незаконного зайняття рибним промислом
10 Березня, 2023 р., 10:36
Кам’янець-Подільська окружна прокуратура домоглась повернення у комунальну власність земель енергетики вартістю 576 млн грн