07 Березня, 2023 р., 15:05
Який порядок сплати ПДФО з доходів, одержаних фізичною особою від надання нерухомості в оренду ФО, яка не є самозайнятою особою?
02 Березня, 2023 р., 13:36
Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області інформує, що з 08 лютого 2023 року набрав чинності Закон України від 12 січня 2023 року № 2876-ІХ «Про внесення змін до розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо відновлення обмеження перебування грального бізнесу на спрощеній системі оподаткування» (далі - Закон № 2876-ІХ), який опубліковано у газеті «Голос України» від 07.02.2023 № 26.
01 Березня, 2023 р., 12:54
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури суд визнав винним 44-річного чоловіка у крадіжках, вчинених  в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 185 КК України).
23 Лютого, 2023 р., 12:46
👩‍⚕️Біла Яна Сергіївна - сімейний лікар, лікар онколог. У 2016 році закінчила Харківський національний медичний університет. Після інтернатури працювала сімейним лікарем у Харківській області, потім сімейним лікарем і лікарем онкологом у приватній клініці «Унілік» м. Харкова. У зв’язку з подіями в країні переїхала до Кам‘янець-Подільського і з серпня 2022 року займається лікарською діяльністю. На цей час Яна Сергіївна обіймає посаду завідувача амбулаторії с. Вихватнівці.
23 Лютого, 2023 р., 11:29
За принципової позиції Кам’янець-Подільської окружної прокуратури скасовано вирок Кам’янець-Подільського міськрайонного суду Хмельницької області від 14.03.2022 року у кримінальному провадженні №12019240160000213 за фактом заподіяння умисного середньої тяжкості тілесного ушкодження, що спричинило тривалий розлад здоров’я ( ч.1 ст. 122 КК України).
23 Лютого, 2023 р., 09:58
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом підтверджено вину 41-річного   мешканця Дунаєвецької ОТГ,    який з метою повернення тимчасово вилученого автомобіля намагався «домовитись» із працівниками поліції.
21 Лютого, 2023 р., 11:02
В окружній прокуратурі відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Кам’янеччини
20 Лютого, 2023 р., 13:56
До уваги суб’єктів господарювання - платників єдиного податку четвертої групи, які повинні задекларувати мінімальне податкове зобов’язання за 2022 рік!
20 Лютого, 2023 р., 10:07
В умовах триваючої широкомасштабної військової агресії російської федерації проти України надважливими залишаються питання підвищення рівня довіри з боку бізнесу  до державних інституцій, створення передумов для ефективного інвестування в економіку України, розвитку доброчесного бізнесу в умовах воєнного стану та в подальшому після нашої Перемоги.