09 Січня, 2023 р., 09:25
Реалії сьогодення зумовлюють розвиток та впровадження у практику нових форм комунікацій щодо запровадження електронного документообігу.
04 Січня, 2023 р., 10:21
  Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях у 2022 році
04 Січня, 2023 р., 10:19
Щодо основних новацій та перспектив податкового законодавства у 2023 році  У 2023 році набирають чинності норми щодо:
04 Січня, 2023 р., 10:17
Одноразове (спеціальне) добровільне декларування Чи підлягає одноразовому (спеціальному) добровільному декларуванню нерухоме майно, яке було придбано за рахунок коштів, з яких були сплачені усі податки та збори?
04 Січня, 2023 р., 09:15
  Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях
04 Січня, 2023 р., 08:53
НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ ДЕРЖАВИ
04 Січня, 2023 р., 08:52
Виготовляла та продавала наркотики: на Камянеччині ув'язнили харків'янку
28 Грудня, 2022 р., 14:57
              Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС  у  Хмельницькій області повідомляє. Суб'єкт господарювання або представник суб'єкта господарювання здійснює перереєстрацію КОРО у разі встановлення розбіжностей чи помилок у записах на титульній сторінці КОРО, при зміні даних щодо суб'єкта господарювання, які зазначаються у КОРО (податковий номер або серія та номер паспорта для фізичних осіб, які через релігійні переконання відмовились від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та мають відмітку в паспорті, найменування (прізвище, ім'я, по батькові)), адреси та/або назви господарської одиниці, де використовується РРО, сфери застосування РРО, версії внутрішнього програмного забезпечення РРО.