20 Вересня, 2022 р., 09:26
Чи можна заяву на отримання ліцензії подати через Електронний кабінет? Кам'янець-Подільська ДПІ  ГУ ДПС У Хмельницькій області звертає увагу, що підпунктом 17.1.13 п. 17.1 ст. 17 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків має право самостійно обирати спосіб взаємодії з контролюючим органом в електронній формі через Електронний кабінет, якщо інше не встановлено Податковим кодексом України.
09 Вересня, 2022 р., 13:12
Кожен працюючий українець має право на проходження після стаціонарного лікування оплачуваного курсу реабілітації після отриманих внаслідок бойовий дій травм за кошти Фонду соціального страхування України. Таке реабілітаційне лікування спрямоване на відновлення організму після завершення гострого періоду та часто дозволяє уникнути первинної інвалідності чи перешкодити подальшому погіршенню стану.
23 Серпня, 2022 р., 10:35
Для отримання психологічної підтримки перейдіть за посиланням - https://au.org.ua/
22 Серпня, 2022 р., 09:27
Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом незаконного полювання на території природно-заповідного фонду   ( ч. 2 ст. 248 КК України).
17 Серпня, 2022 р., 15:03
Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Хмельницькій області за січень ? липень 2022 року за результатами проведених ревізій виявили втрат матеріальних та фінансових ресурсів на суму понад 75 млн грн.